Musik, Noten Zahl der Lose: 22
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2033156
13439
356
Music, musical notes
Verdi, Giuseppe: Messa da Requiem. Milánó, é. n., Edizioni Ricordi. Négykezes zongorára. Vászonkötésben, jó állapotban.
2033260
13440
356
Music, musical notes
Chopin: Scherzos und Fmoll-Phantasie. Szerk.: Scholtz, Hermann. Lipcse, é. n., Edition Peters. Papírkötésben, jó állapotban.
2033272
13441
356
Music, musical notes
Chopin: Polonaises. Piano solo. Szerk.: Pugno, M. Raoul. Bécs -- Lipcse, é. n., Universaledition Aktiengesellschaft. Papírkötésben, jó állapotban.
2033298
13442
356
Music, musical notes
Boccherini, Luigi: Sextett (B-Dur). Szerk.: Janetzky, Kurt. Lipcse, é. n., VEB Friedrich Hofmesiter. Papírkötésben, jó állapotban. 2033143
13443
356
Music, musical notes
3 db kotta: Goldmark Károly: Die Königin von Saba. Oper in vier Akten. Bréma, é. n., Schweers & Haake. (négykezes zongorára); Strauss, Johann: Die Fledermaus. Operette in drei Acten. Lipcse -- London, é. n., August Cranz -- Crancz & Co.;Daudet, Alphonse -- Bizet, George: L'Arlésienne. Drame en 3 actes. Párizs, é. n., Choudens. Egybekötve, kicsit sérült gerincű félvászon kötésben, egyébként jó állapotban. 2033326
13444
356
Music, musical notes
Grieg, Edvard: Erste Peer Gynt-Suite, Op. 46. Lipcse, é. n., C. F. Peters. Papírkötésben, jó állapotban. 2033323
13445
356
Music, musical notes
Frank, César: Praeludium, Choral und Fuge für Klavier zu 2 Händen. Szerk.: Singer, Otto. Lipcse, é. n., Anton J. Benjamin. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
2040744
13446
356
Music, musical notes
cca 1870 Beethoven nyitányok kotta egészvászon kötésben 2040739
13447
356
Music, musical notes
cca 1860 Der Freischütz kotta egészvászon kötésben
2040742
13448
356
Music, musical notes
cca 1860 Pietro Mascagni: Cavalleria Rusticana kotta egészvászon kötésben
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF