Tétel

Katalognummer:

13025.
Beendet 356. Fernauktion
Militaria

Rufpreis:

1 200 HUF

Beschreibung:

"25 éves az MN 2537 / 1962-1987" feliratos, katonai motívumos Alföldi porcelán emléktányér, matricás, jelzett, apró kopásokkal, d: 24,5 cm

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk