Dr. Lutter Nándor: A méter-mérték ismertetése és az új mértékkel való számolási mód. Tanodai és magánhasználatra. Bp., 1875, Franklin, 64 p. Második kiadás. Átkötött félvászon-kötés, kissé foltos.
Mezey Bertalan: Elektromótorok szerkezete, működése, kapcsolása és kezelése. Bp., 1910, Thália Kő- és Nyomdai Műintézet, 220+XXIV p. Korabeli reklámokkal. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, a gerincen címkével, és sérüléssel.