https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Technik Zahl der Lose: 38
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2039102
17242
356
0
1600
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Mérlegtechnikai kézikönyv. Szerk.: Dr. Kemény Tamás. Bp.,1980,Műszaki. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
Das Lot is nicht erreichbar
2039305
17243
356
0
2000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Dóczi Pál: A perzsaszőnyeg házi készítése. Bp., 1930, Manus Rt. Egészvászon kötés, kopottas állapotban. 2019132
17244
356
0
1400
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Építőipari kivitelezés 1. köt. Magasépítési kivitelezés. Szerk.: Kardos Andor, Valkó Ödön. Bp.,1962, Műszaki. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1951855
17245
356
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Félix R. Paturi: A technika krónikája. Bp., 1991, Officina Nova. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, laza fűzéssel.
Das Lot is nicht erreichbar
1951845
17246
356
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Vass Balázs: Repülőgép-, helikoter-, és hajtóműtípusok.; Repülőgépek, helikopterek, rakéták. Bp.,1974-1982, Műszaki. Kiadói kartonált papírkötés, sérült gerincekkel. Az első könyvben a szerző dedikációjával.
Das Lot is nicht erreichbar
1970110
17247
356
0
3600
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Ipari szakkönyvár 2 kötete: Vízvezetékszerelés I-III. kötet. (Egy kötetben.) Összeállította: Magyar Központifűtés-, Gáz- és, Vízvezetékszerelő Vállalkozók Egyesülete. Ipari szakkönyvár. 3. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.),110+109+110+2 p. Kiadói félvászon-kötés, a gerincen apró sérüléssel. Gázszerelés. Gázszerelési ismeretek. Összeállították: Budapest Székesfőváros Gázművei. Ipari szakkönyvár. 6-7. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 116 p.+ 2 t. Kiadói félvászon-kötés, hiányos, sérült gerinccel.
Das Lot is nicht erreichbar
973936
17248
356
0
1200
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Klemp Gusztáv: Ipari Chemia. Építő munkavezetők könyvtára. XXI-XXII. Bp., 1909, Nagel. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseletes állapotban. Benda Jenő: Ábrázoló geometria. Építő munkavezetők könyvtára.XXIII-XXV. Bp., 1910, Nagel. Kiadói egészvászon kötésben. Kissé viseletes állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1507875
17249
356
0
100
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Frech, Fritz: Aus der Vorzeit der Erde VI. Gletscher einst und jetzt. Leipzig, 1911, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 61.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban. 2001727
17250
356
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Horváth Árpád: Utak, hidak, vasutak. Zrínyi Katonai Kiadó, 1970. Egészvászon kötés, papírborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
1966208
17251
356
0
1800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Petrik Ottó: Vasútmodellezés. Járművek. Np., 1969. Táncsics. Félvászon kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1953590
17252
356
0
4600
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
O. K. Gajevszkij: Repülőmodellezés. Fordította: Árvai László. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1966365
17253
356
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Arató István: A szauna. Bp., 1986. Műszaki Könyvkiadó, Kiadói papírborítékban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse