15021.
Beendet 356. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Baedeker, K.: Italien. Handbuch für Reisende. Erster Teil: Ober-Italien, Ligurien, Das nördliche toskana. Leipzig, 1911, Verlag von Karl Baedeker. Kiadói egészvászon kötés, kihajtható mellékletekkel, színezett lapszélekkel, kissé sérült kötés