Régi Herendi petrezselyem mintás süteményes tányérok 6 db. Kézzel fest... https://www.darabanth.com/de/355-Fernauktion/355.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Regi-Herendi-petrezselyem-mintas-sutemenyes-tanyerok-6-db-Kezzel-festett-jelzett-aranyoza~II1996386
1996386
11119
355
Beschreibung: Régi Herendi petrezselyem mintás süteményes tányérok 6 db. Kézzel festett, jelzett, aranyozás kopott. d:15 cm
: turóczi_márk