Herendi zöld csíkos süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, kopás... https://www.darabanth.com/de/355-Fernauktion/355.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-zold-csikos-sutemenyes-keszlet-kezzel-festett-jelzett-kopasnyomokkal-d16-5-cm-6~II2031431
2031431
11132
355
Beschreibung: Herendi zöld csíkos süteményes készlet, kézzel festett, jelzett, kopásnyomokkal, d:16,5 cm (6×), d:24,5 cm
: turóczi_márk