Vegyes játék tétel, 12 db, asztalok, edények, ..stb. Különféle méretbe... https://www.darabanth.com/de/355-Fernauktion/355.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Spielzeuge~500012/Vegyes-jatek-tetel-12-db-asztalok-edenyek-stb-Kulonfele-meretben-tobbnyire-kopottas~II2028846
2028846
11724
355
Toys, board-games
Beschreibung: Vegyes játék tétel, 12 db, asztalok, edények, ..stb. Különféle méretben, többnyire kopottas, kissé viseltes állapotban, műanyag varrógép sérült.
: tánczos_gábor