cca XVII. századi huszár sisak replikája, sérült belső bőr belsővel, a... https://www.darabanth.com/de/355-Fernauktion/355.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Militaria~500027/cca-XVII-szazadi-huszar-sisak-replikaja-serult-belso-bor-belsovel-az-egyik-oldalso-vedC5~II2027801
2027801
12642
355
15000
Military
Beschreibung: cca XVII. századi huszár sisak replikája, sérült belső bőr belsővel, az egyik oldalsó védő levált, kopott, d: 22 cm, h: 36 cm
: tánczos_gábor