12043.
Beendet 355. Fernauktion
Historische Dokumenten, Handschriften
20 000 HUF
54,20 EUR, 62,50 USD
XX. sz. eleje: Veszprém vármegye hímzett címere üvegezett keretben./ Embroidered coat of arms 46x50 cm