cca 1930 Paris Sex-Appeal c. erotikus folyóiratból különféle számaiból készült kolligátum, feltehetőleg hiányosak. Francia nyelven, benne számos érdekes fotóval. Kopott félvászon-kötésben, egy-két kijáró lappal, egyéb beragasztott erotikus képekkel.