Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2025851
10324
355
Jelzés nélkül: Pierrot és Harlequin (Cezanne után). Olaj, vászon, keretben, 80×60 cm 2025820
10325
355
Jelzés nélkül: Gyógyító Krisztus. Olaj, vászon, hibás keretben, 78×61 cm
2025943
10326
355
Jelzés nélkül: A régi Erzsébet híd. Rézkarc, papír, üvegezett keretben, 7×13 cm 1937715
10327
355
15000
Jelzés nélkül: Itatónál, olaj, farost, 36×45 cm
2015020
10328
355
Jelzés nélkül: Fej. Pasztell, papír. 43x30 cm
1860811
10329
355
30000
cca 1860 Jelzés nélkül: Kék köpenyes lány. Pasztell, papír, szakadással, üvegezett keretben, 47×37 cm
1884513
10330
355
Jelzés nélkül: Gyermek rajz. Ceruza, papír. 20x30 cm Üvegezett keretben
1884512
10331
355
2026545
10332
355
Jelzés nélkül: Téli táj. Vegyes technika, papír, foltos, üvegezett keretben, 40×60 cm
2026560
10333
355
Jelzés nélkül: Falusi vásár. Olaj, vászon-falemez, üvegezett keretben, 12×15,5 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF