Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 334
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2031352
10144
355
Kun Sarolta (1990- ): Örvény. Akvarell-tus, papír, jelzett, felcsavarva, 40×50 cm
2016773
10145
355
Kun Sarolta (1990- ): Metamorfózis. Tus, papír, jelzett, 30×50 cm
2032105
10146
355
Lakner jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, keretben, 70×33 cm 2027433
10147
355
Lambert jelzéssel: Kompozíció. Számozott aláírt ofszet, papír, 50×28 cm 2006959
10148
355
1995 Leisztner Piroska (1938 - ): Tondo II. "Elágazások, monotípia, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, az üveg törött, az üveg sarkán hiány, 43x43 cm
1996277
10149
355
15000
Major jelzéssel: Díszes ruhában, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18,5×24,5 cm
1996273
10150
355
15000
Major jelzéssel: Ház fákkal, olaj, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23,5×30,5 cm
1749700
10151
355
24000
2025230
10152
355
11000
Marsovszky Endre (1916-1989): Szegénysor. Olaj, vászon, jelzett, foltos, 50×40 cm 2027581
10153
355
22000
Frans Masereel (1889-1972): kb. 80 db fametszet, papír, jelzettek a metszeten, 16×11 cm 2013845
10154
355
Márffy jelzéssel: Asztali csendélet. tempera, vászon-karton, üvegezett keretben, 38×37 cm 2013843
10155
355
MCP jelzéssel: Nagyvárosi boltívek. Pasztell-szén, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF