Gemälde und Grafiken

Zahl der Lose: 334

Kun Sarolta (1990- ): Örvény. Akvarell-tus, papír, jelzett, felcsavarva, 40×50 cm
10144.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kun Sarolta (1990- ): Metamorfózis. Tus, papír, jelzett,  30×50 cm
10145.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,76
11,25

Lakner jelzéssel: Kompozíció. Olaj, farost, keretben,  70×33 cm
10146.

Rufpreis:
8 000 HUF

Lambert jelzéssel: Kompozíció. Számozott aláírt ofszet, papír, 50×28 cm
10147.

Rufpreis:
1 400 HUF

1995 Leisztner Piroska (1938 - ): Tondo II. "Elágazások, monotípia, papír, jelzett, üvegezett fa keretben, az üveg törött, az üveg sarkán hiány, 43x43 cm
10148.

Rufpreis:
4 000 HUF

Major jelzéssel: Díszes ruhában, akvarell, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 18,5×24,5 cm
10149.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

Major jelzéssel: Ház fákkal, olaj, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 23,5×30,5 cm
10150.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,65
46,88

10151.

Rufpreis:
24 000 HUF
65,04
75,00

Marsovszky Endre (1916-1989): Szegénysor. Olaj, vászon, jelzett, foltos, 50×40 cm
10152.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,81
34,38

Frans Masereel (1889-1972): kb. 80 db fametszet, papír, jelzettek a metszeten, 16×11 cm
10153.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,62
68,75

Márffy jelzéssel: Asztali csendélet. tempera, vászon-karton, üvegezett keretben, 38×37 cm
10154.

Rufpreis:
3 000 HUF

MCP jelzéssel: Nagyvárosi boltívek. Pasztell-szén, papír, üvegezett keretben, 29×39 cm
10155.

Rufpreis:
3 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF