15623.
Beendet 355. Fernauktion
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen
1 200 HUF
3,25 EUR, 3,75 USD
Tardos Béla: Sportrepülőknek a légkörről. Bp., Magyar Repülő Szövetség. Kiadói félvászon kötés, belül a gerincnél részben levált, kopottas állapotban.