Tétel

Rufpreis:

1 000 HUF

18

Beschreibung:

Waddell L. Austine: A rejtelmes Lhassza és az 1903-1904. évi angol katonai expedíció története. Átdolgozta Dr. Schwalm Amadé. Lóczy Lajos előszavával. Magyar Földrajzi Társaság könyvtára. Bp.,1910,Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), VI+2+287+1 p.+42 t.( közte egy színes.)+ 3 kihajtható térkép. (Egy színes.) Szövegközti illusztrációkkal. Kiadói aranyozott, illlusztrált félvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, hátul megerősített kötéssel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor