Tétel

Rufpreis:

3 600 HUF

Beschreibung:

Cholnoky Jenő: A sárkányok országából I-II. kötet. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é.n., Franklin-Társulat, 160 p.+14 t. (kétoldalas, fekete-fehér fotók.)+168 p.+10 t.(kétoldalas, fekete-fehér fotók.) +1 t.(térkép.) Fekete-fehér fotókkal, szövegközti illusztrációkkal, térképpel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kissé kopott borítóval, kopott gerinccel, foltos lapszélekkel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : lászló_lili