Tétel

Rufpreis:

6 000 HUF

Beschreibung:

Bélay Vilmos: Máramaros megye társadalma és nemzetiségei a megye betelepülésétől a XVIII. század elejéig.Budapest, 1943. Sylvester nyomda. VI + [2] + 224 + [1] p. + 1 térképmelléklet Település- és népiségtörténeti értekezések 7. sz. Fűzve, sérült kiadói papírkötésben. Borítók elváltak

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor