Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 52

Pilgrim: A nagy Napóleon. Bp., é.n Athenaeum. + Zrínyi Miklós hadtudományi munkái. Bp., 1957. Zrínyi. Kiadói egészvászon kötésben.
16625.

Rufpreis:
2 000 HUF

16626.

Rufpreis:
3 000 HUF

Kuncz Aladár: Fekete kolostor. Feljegyzések a francia internáltságból. 1. köt. Kolozsvár, 1931, Erdélyi Szépmíves Céh. A Céh egyik tagjának névre szóló példánya. Kicsit kopott gerincű félvászon kötésben.
16627.

Rufpreis:
2 000 HUF

[Adorján János - Márföldy Aladár:] A légi veszély és a védekezés módjai. Bp., [1936], Madách. Sérült vászonkötésben, az első néhány lap hiányzik.
16628.

Rufpreis:
1 400 HUF

7 kötet a Harc a levegőért sorozatból:  Antoine De Saint-Exupéry: Egyedül a felhők felett. Ford.: Rónay György., Anne M. Lindbergh: Zúg a szél. Ford.: Kosáryné Réz Lola., Magyar Sándor: Álmodni mertünk., Steff Tibor: Játék az éggel., Lucio D'Ambra: Szárnyas katonák. Ford.: Lányi Viktor., Valentino Tocci: Légi párbaj. Ford.: Balogh Barna., Bánhidi Antal: Pilóta lettem. Bp., é.n.,Révai-Műegyetemi Sportrepülő Egyesület. Kiadói egészvászon borító, kissé foltos gerincekkel, kissé kopott borítókkal.
16629.

Rufpreis:
5 000 HUF

16630.

Rufpreis:
8 000 HUF

16631.

Rufpreis:
3 000 HUF

Missziós felkészítés. MH Béketámogató Kiképző Központ. Bp.,2009, Zrínyi. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés.
16632.

Rufpreis:
2 800 HUF

16633.

Rufpreis:
4 800 HUF
13,01
15,00

16634.

Rufpreis:
5 000 HUF

Geoffrey Regan: Légi baklövések Alexandra Kiadó, 2007. Kiadói kartonálásban, papír védőborítóval, jó állapotban.
16635.

Rufpreis:
2 000 HUF

Halápi János: A haza szolgálatában. Bp., 1970. Zrínyi. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval. KIs szakadás rajta.
16636.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF