Bücher: Militaria Zahl der Lose: 52
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2029991
16613
355
Books: Military
Gál Sándor: Szuronyvítan a gyalogság számára (reprint) 30p + kihajtható képek 2027576
16614
355
Books: Military
Seregek ura. Katolikus honvédek ima- énekes- és oktató-könyve. Bp., 1942 Kiadói félvászon kötésben.
2027601
16615
355
Books: Military
2027719
16616
355
Books: Military
Hajrá Honvéd - Erdélyért. Erdélyi vonatkozású dalok gyűjteménye a magyar katonaszellem szolgálatára. Bp., 1940. Vitézi rend Zrínyi csoportja. 64p. 2029401
16617
355
Books: Military
Rónai Ernő: Szibérián keresztül. Bp.,1948, Antiqua-ny. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.
2029430
16618
355
Books: Military
Rákosi Mátyás: Honvédelem és hazafiság. Budapest,1952, Honvéd Kiadói Intézet. Kiadói egészvászon-kötésben. 1706092
16619
355
Books: Military
2002745
16620
355
Books: Military
Friedrich Schilling: Flieger an allen Fronten. Berlin,1936,Scherl. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
2002759
16621
355
Books: Military
Hans-Joachim Harder: Militärgeschichtliches Handbuch Baden-Würtenberg. Hrs. vom Militärgeschichtlichen Forschungsamt. Stuttgart-Berlin-Köln-Manz,1987,W. Kohlhammer. Német nyelven. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1951918
16622
355
Books: Military
2025982
16623
355
Books: Military
2028292
16624
355
Books: Military
The United Arab Emirates Armed Forces - History and Missions. Abu Dhabi, 2007, Military Museum. Angol és arab nyelven. Érdekes fotóanyaggal, közte a kitüntetésekről. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. +United Arab Emirates. Szerk.: Ibrahim Al Abed, Paula Vine, Peter Hellyer. London, 2007, Trident Press. Angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF