Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 52

Gál Sándor: Szuronyvítan a gyalogság számára (reprint) 30p + kihajtható képek
16613.

Rufpreis:
1 600 HUF

Seregek ura. Katolikus honvédek ima- énekes- és oktató-könyve. Bp., 1942 Kiadói félvászon kötésben.
16614.

Rufpreis:
2 000 HUF

16615.

Rufpreis:
3 000 HUF

Hajrá Honvéd - Erdélyért. Erdélyi vonatkozású dalok gyűjteménye a magyar katonaszellem szolgálatára. Bp., 1940. Vitézi rend Zrínyi csoportja. 64p.
16616.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rónai Ernő: Szibérián keresztül. Bp.,1948, Antiqua-ny. Szövegközti fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés.
16617.

Rufpreis:
1 000 HUF

Rákosi Mátyás: Honvédelem és hazafiság. Budapest,1952, Honvéd Kiadói Intézet. Kiadói egészvászon-kötésben.
16618.

Rufpreis:
1 400 HUF

16619.

Rufpreis:
4 000 HUF

Friedrich Schilling: Flieger an allen Fronten. Berlin,1936,Scherl. Német nyelven. Kiadói félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel.
16620.

Rufpreis:
1 000 HUF

16621.

Rufpreis:
1 400 HUF

16622.

Rufpreis:
2 000 HUF

16623.

Rufpreis:
2 000 HUF

The United Arab Emirates Armed Forces - History and Missions. Abu Dhabi, 2007, Military Museum. Angol és arab nyelven. Érdekes fotóanyaggal, közte a kitüntetésekről. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. +United Arab Emirates. Szerk.: Ibrahim Al Abed, Paula Vine, Peter Hellyer. London, 2007, Trident Press. Angol nyelven.  Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
16624.

Rufpreis:
2 400 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF