Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF

Beschreibung:

Esztendő. 1918. Szeptember. I. évf. 9. sz. Főszerk.: Hatvany Lajos. Szerk.: Karinthy Frigyes, Kosztolányi Dezső. Bp.,1918,Pesti Napló. Átkötött modern egészvászon-kötés. Benne Hatvany Lajos, Babits Mihály, Kaffka Margit, Szép Ernő, Karinthy Frigyes írásaival, és egy kiadatlan Kossuth levéllel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor