Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten

Zahl der Lose: 251

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" (2x) Br emlékérem (42,5mm) T:1,1- Adamo KE19
30404.

Rufpreis:
2 000 HUF

Képíró Zoltán (1944-1981) 1980. "MÉE X. Vándorgyűlése - Keszthely / Goldmark Károly" ezüstözött Br és Br emlékérem pár (42,5mm) T:1,1- Adamo KE19
30405.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1925. "Grósz Emil" egyoldalas Br plakett. "AEMILIO DE GRÓSZ XXV ANNOS PROFESSORI DISCIPULI ET AMICI MCMXXV" (138,46g/80mm) T:2 kis ph., kis patina  Hungary 1925. "Emil Grósz" one-sided Br plaque. Sign.: Zsigmond Kisfaludy Stróbl (138,80g/80mm) C:XF small edge error, small patina HP 4914.
30406.

Rufpreis:
4 000 HUF

Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) 1962. "Krónits Miklós festőművész 1962" Br emlékplakett (92mm) T:2
30407.

Rufpreis:
5 000 HUF

Kisfaludi Stróbl Zsigmond (1884-1975) DN "Hegedüs Sándorné Jókay Jolán emlékére - Az OMKE" aranyozott emlékérem (70mm) T:1-
30408.

Rufpreis:
5 000 HUF
10

Kiss György (1943-2016) 2012. "Adamovszky István emlékérem" ezüstözött Cu-Ni dísztokban (42,5mm) T:PP fo.
30409.

Rufpreis:
2 000 HUF

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1964. "Renoir - Apres le bain" peremén jelzett Ag emlékérem eredeti ÁPV tokban (16,08g/0.800/32mm) T:BU
30410.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,96
6,88

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) 1964. "Renoir - Aprés le bain" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) + Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Kodály Zoltán / Háry János" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) T:2
30411.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,05

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) ~1970. "MUOSZ - A Magyar Sportújságírók Díja - Az év legjobbjainak" egyoldalas Br plakett, eredeti tokban (119x79mm) T:1-
30412.

Rufpreis:
1 800 HUF

Kiss Kovács Gyula (1922-1984) DN "Michelangelo" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) + Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Csontváry Tivadar" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) T:1-
30413.

Rufpreis:
2 400 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Orvos sor / Fodor József" jelzetlen emlékérem (32mm) T:1- (eredetileg PP) patina
30414.

Rufpreis:
1 200 HUF

Kiss Nagy András (1930-1997) DN "Fodor József" Br emlékérem ÁPV tokban (60mm) T:1-
30415.

Rufpreis:
2 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF