Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten Zahl der Lose: 251
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2019204
30380
354
6500
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) 2003. "MÉE Kaposvár - 33. Vándorgyűlés / Csiky Gergely a színház névadója" Ag emlékérem (34,02g/0.925/42,5mm) T:PP
2023693
30381
354
Numismatik
Fritz Mihály (1947-) DN "Aranykatedra emlékplakett" aranyozott fém emlékplakett piros dísztokban (60mm) T:1- (PP) ujjlenyomat 2019899
30382
354
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "175 éve született Doborjánban Liszt Ferenc - 100 éve nyugszik a Bayreuthi temetőben" Al emlékérem (3x) (32mm) T:PP
2024175
30383
354
Numismatik
Fülöp Zoltán (1951-) 1986. "Hungaroring - Forma 1 Első Magyarországi Grand Prix" Ag emlékérem ÁPV dísztokban (16,17g/0.925/32mm) T:PP kis patina 2019086
30384
354
6500
Numismatik
Fűz Veronika (1951-) 2004. "MÉE Sátoraljaújhely - 34. Vándorgyűlés / A kuruc pénzverés 300. évfordulóján" Ag emlékérem (34,02g/0.925/42,5mm) T:PP Adamo SU3 1992409
30385
354
Numismatik
Gaál Gyula DN. Sárospatak Br emlékérem eredeti plombált ÁPV plasztiktokban (32mm) + Somorjai László (1949-) DN "Sopron" Br emlékérem eredeti plombált ÁPV plasztiktokban (32mm) T:1
2016600
30386
354
Numismatik
Garamkeszi János (1936-2014) 1971. "Hazánk felszabadulásának 35. évfordulójára MÉE Salgótarjáni csoport - Nógrádi Sándor / Karancsberény" Br emlékérem (38mm) + Peternák Gusztáv (1928-) 1982. "Bartók Béla 1881-1981 / Kodály Zoltán 1882-1982" Br emlékérem (42,5mm) T:2
1979937
30387
354
4600
Numismatik
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE XIII. Vándorgyűlése - Salgótarján / Madách Imre - Az ember tragédiája" Ag emlékérem (35,08g/0.640/42,5mm) kék műbőr tokban T:1 kis patina
1979957
30388
354
4400
Numismatik
Garamkeszi János (1936-) 1983. "MÉE - 10 éves a Nógrád megyei szervezet / Salgótarján" Ag emlékérem (36.46g/0.835/42,5mm) sérült plasztiktokban T:1
2018262
30389
354
Numismatik
Gárdos Aladár (1878-1944) 1906. "Joannovics György 1821-1909" Br emlékplakett (50x30mm) T:2,2- HP 2483. 2018358
30390
354
Numismatik
Gáti Gábor (1937- ) 1985. "Liszt Ferenc 1811-1886" Br emlékplakett (100mm) T:1- Hungary 1985. "Ferenc Liszt 1811-1886" Br commemorative plaque. Sign.: Gábor Gáti (100mm) C:AU 2014028
30391
354
Numismatik
Gáti Gábor (1937-) 1989. "MÉE XIX. Vándorgyűlése Sátoraljaújhely / Jót s jól, ebben áll a nagy titok - Kazinczy Ferenc" Br emlékérem (43mm) + Sebestyén Sándor (1949-2010) 1989. "MÉE - 200 éves a sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Gimnázium" Br emlékérem (43mm) T:1
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF