30345.
Beendet 354. Fernauktion
Ungarische Gedenkmünzen, Plaketten
3 400 HUF
9,21 EUR, 10,63 USD
B. Kopp Judit (1943-1995) 1991. "100 éves a magyar Társadalombiztosítás / Sz. Kristóf" aranyozott Br plakett eredeti tokban (70mm) T:1-