1910 M. kir. Államvasutak: A gombos erdődi vasútvonal átépítésének szerződése és tervdokumentációja bekötve. Feltételfüzet, kihajtható nagyméretű helyszínrajz és hosszelvény.
cca 1910-1930 Ermanno Wolf-Ferrari: Susannens Geheimnis. (Susanne titka.) Német nyelvű kotta. Leipzig,1910, Josef Winberger. Kissé sérült gerincű egészvászon-kötésben, kopott borítóval. M. Kir. Állami operaház pecsétjével. Sándor Erzsi (1883-1962) operaénekesnő névbejegyzésével, aláhúzásokkal, magyar nyelvű fordításokkal, valamint egy Sándor Erzsit ábrázoló kivágással, kartonon.
cca 1917-1934 26 db különféle névjegykártya, üdvözlőkártya, számos érdekes feljegyzéssel, közte Laumann József 2. kerületi városbíró névjegykártyája, rajta állásügyi kérvény