Juwelen Zahl der Lose: 78
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2023221
19036
354
Jewellery
Aranyozott ezüst (Ag.) fülbevaló, jelzett, nettó :0,8 g
2023228
19037
354
Jewellery
Arany (Au.) fülbevaló szintetikus rubin kővel, jelzett, bruttó: 2,3 g
2023214
19038
354
Jewellery
Arany (Au. ) 14 K cipő medál cirkonnal, jelzett, bruttó: 1,3 g
2023210
19039
354
Jewellery
Arany (Au. ) 14 K félig gravírozott medál, jelzett, nettó: 0,6 g 2023206
19040
354
Jewellery
Arany (Au. ) 10 K bika medál, jelzett, nettó: 2,5 g 2023199
19041
354
26000
Jewellery
Arany (Au. ) 14 K karikagyűrűk cirkonnal, méret:58, jelzett, bruttó: 3,4 g
2023191
19042
354
24000
Jewellery
Arany (Au. ) 14 K karikagyűrűk apró brillekkel, méret:59, jelzett, bruttó: 2,6 g 2023184
19043
354
60000
Jewellery
Arany (Au. ) 14 K karikagyűrűk ( 3db), méret: 58,60, 72, jelzett, összesen nettó: 8,2 g 2022300
19044
354
Jewellery
Ezüst tortalapát, áttört, rózsás díszítéssel 18 cm, 45 g 1920933
19045
354
Jewellery
Ezüst (Ag.) nyaklánc fényképtartó medállal, üvegezett fényképpel benne, jelzett, bruttó:20 g 1920487
19046
354
Jewellery
Ezüst (Ag.) medálok (4 db), jelzés nélkül, nettó: 7,4 gr
1920501
19047
354
7500
Jewellery
Ezüst (Ag.) mini iskolatáska, jelzett, 3×2,5 cm, nettó: 25 g
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF