https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Technik Zahl der Lose: 36
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
2019132
17251
354
0
1400
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Építőipari kivitelezés 1. köt. Magasépítési kivitelezés. Szerk.: Kardos Andor, Valkó Ödön. Bp.,1962, Műszaki. Kiadói kopottas egészvászon-kötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2019260
17252
354
0
2000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Léczfalvy Sándor: Kútépítés. Bp., 1971, Műszaki. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1989380
17253
354
0
1800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Kerényi A.Ödön: A magyar villamosenergia-ipar története 1888-2005 Magánkiadás, 2006 CD melléklettel. Műbőr kötésben
Das Lot is nicht erreichbar
2001727
17254
354
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Horváth Árpád: Utak, hidak, vasutak. Zrínyi Katonai Kiadó, 1970. Egészvászon kötés, papírborítóval
Das Lot is nicht erreichbar
1989383
17255
354
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Jesztl Jenő: A színes fényképezés. Bp., 1968, Műszaki Könyvkiadó. Vászonkötésben, kicsit sérült papír védőborítóval, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
1962178
17256
354
0
2000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Marjai Imre-Kő Tamás: Történelmi hajók modellezése. Bp.,1966, Táncsics, 251+2 p. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott borítóval, gerinccel. Mellékletek nélkül. 1953590
17257
354
0
4600
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
O. K. Gajevszkij: Repülőmodellezés. Fordította: Árvai László. Bp.,1955, Műszaki. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval. Megjelent 3000 példányban.
Das Lot is nicht erreichbar
1966207
17258
354
0
800
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Prohászka-Poich-Sütő-Wikler: A magyar modellezés 75 éve Magyar Honvédelmi Szövetség, 1984 Egészvászon kötésben, kissé szakadt papírborítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1507875
17259
354
0
100
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Frech, Fritz: Aus der Vorzeit der Erde VI. Gletscher einst und jetzt. Leipzig, 1911, B. G. Teubner (Aus Natur und Geisteswelt 61.). Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
2004191
17260
354
0
20000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
A Magyar Kir. Államvasutak vonalain alkalmazott összes felépítményi rendszerek szabványtervei. Bp., 1895. Franklin. 91 kihajtható, nagyméretű színes litografált táblát tartalmazó mappa (5 tábla hiányzik) Sérült papírborítékban. RItka! 37 cm 2003923
17261
354
0
3000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Kovách Imre: Kézikönyv a felépítmény fektetéséhez és fenntartásához. Bp., 1927. nyn. 467 p. Félvászon kötésben, volt könyvtári példány 2003918
17262
354
0
1000
Books: Technics
Kunstobjekte & Papier
1
Magyar Királyi Államvasutak: Pályafenttartási útmutató. Bp., 1939. Fővárosi nyomda. 291 p. Sok bejegyzéssel, néhány lap sérült, ázott.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse