Bücher: Technik

Zahl der Lose: 36

17251.

Rufpreis:
1 400 HUF

Léczfalvy Sándor: Kútépítés. Bp., 1971, Műszaki. Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
17252.

Rufpreis:
2 000 HUF

17253.

Rufpreis:
1 800 HUF

17254.

Rufpreis:
800 HUF

17255.

Rufpreis:
800 HUF

17256.

Rufpreis:
2 000 HUF

17257.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,47
14,38

17258.

Rufpreis:
800 HUF

17259.

Rufpreis:
100 HUF
0,27
0,31

A Magyar Kir. Államvasutak vonalain alkalmazott összes felépítményi rendszerek szabványtervei. Bp., 1895. Franklin. 91 kihajtható, nagyméretű színes litografált táblát tartalmazó mappa (5 tábla hiányzik) Sérült papírborítékban. RItka! 37 cm
17260.

Rufpreis:
20 000 HUF
54,20
62,50

Kovách Imre: Kézikönyv a felépítmény fektetéséhez és fenntartásához. Bp., 1927. nyn. 467 p. Félvászon kötésben, volt könyvtári példány
17261.

Rufpreis:
3 000 HUF

Magyar Királyi Államvasutak: Pályafenttartási útmutató.  Bp., 1939. Fővárosi nyomda. 291 p. Sok bejegyzéssel, néhány lap sérült, ázott.
17262.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF 100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF 200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF 500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF 1 000 000 HUF