Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 54
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1341721
15667
354
Books: Sports, Chess, Alpinism
Clubführer durch die Walliser-Alpen. 3/b köt.: Vom Strahlhorn bis zum Simplon. Összeáll.: Dübi, H[einrich]. Zürich, 1916, Verlag des Central-Comités. Átnézeti térképekkel. Kicsit kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
1341468
15668
354
Leberle, Führer durch das Wettersteingebirge. Szerk.: Kadner, Herbert. München, 1921, J. Lindauersche Universitäts-Buchhandlung. Térképmelléklet nélkül. Kissé kopott vászonkötésben, gerince hiányzik.
1804274
15669
354
Horgászattal kapcsolatos könyvek tétele: Horgásztrükkök, különféle halaink és horgászatuk, Változatok a ponty horgászatára, Az aranyhal és a díszponty, Ragadozó halak horgászata, Keszeghorgászat
1889737
15670
354
Gál József: Széllel, szél ellen. Bp., 1989, Equator kiadó. Kiadói kartonált papírkötés.
1827014
15671
354
Bán Jenő: A VII. magyar sakkbajnokság. A magyar sakkélet könyvei 5 sz. Bp., 1953, Sport. Kiadói papírkötés, javított kötéssel és gerinccel.
1817948
15672
354
100
Új magyar sakk feladvány antológia. Bp., 1979. Sport. Egészvászon kötésben, papír védőborítóval 1903055
15673
354
Dr. Gelenczei Emil: Így sakkoztok ti...Tanulmány a sakkvakságról. Bp., 1959. Sport. Újrakötve, az eredeti papírborító felhasználásával
1826594
15674
354
Mihail Botvinnik-Jakov Esztrin: A Grünfeld-védelem. Fordította Bakcsi György. Bp.,1980, Sport. Kiadói kartonált papírkötésben.
1826475
15675
354
Flórián Tibor: Csak az győzhet, aki támad!? Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1968, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, javított gerinccel.
1827057
15676
354
Bilek István: Győzelmünk a sakkolimpián. Bp.,1979, Sport. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1826958
15677
354
2017679
15678
354
Kárpáti György dr.: Itt állok megfürödve. Dedikált Bp., 1981. Szerzői. Kartonált papírkötésben. Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF