https://www99.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Bücher: Sport, Schach, Bergsteigen Zahl der Lose: 54
Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
Nach steigendem Wert
Nach fallendem Wert
12
24
48
72
1932902
15642
354
0
2400
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
1933 Magyar Sakkvilág. XVIII. évf. 1-12 sz.+Rendkívüli szám. A Magyar Sakkszövetség hivatalos lapja. Szerk.: Tóth László. Kecskemét, Első Kecskeméti Hírlapkiadó és Nyomda Rt., 1-164;189-332 p.+2 t.+1. szt. lev.+165-188 p.+23 sztl. lev. Az eredeti címlapokat bekötötték hátulra. A rendkívüli számot a végére kötötték be. Későbbi kissé kopott félvászon-kötésben.
Das Lot is nicht erreichbar
1990048
15643
354
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Dufresne, Jean: Lehrbuch des Schachspiels. Leipzig, 1910: Phil. Reclam 8. A.,Egészvászon kötésben / Linen binding 1966181
15644
354
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Inna Veslá- Jirí Vesely: Sakksuli. Fordította Ozsvald Árpád. Illusztrálta Karel Franta. Bp.-Pozsony, 1984, Móra-Madách. Kiadói kartonált papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
2020190
15645
354
0
1600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Porzsolt Lajos: A magyar labdajátékok könyve. Eszterházy Mihály előszavával. Játéktörténeti tanulmányok. Bp.,1985, Szórakaténusz Játékműhely és Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 3000 példányban. Hasonmás kiadás. 1989670
15646
354
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
1987 FIDE Sakk informator. Chess informant. 443p.
Das Lot is nicht erreichbar
1989668
15647
354
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
1988 FIDE Sakk informator. Chess informant. 455p.
Das Lot is nicht erreichbar
1952496
15648
354
0
1600
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Csanádi Árpád: Labdarúgás. 1-2. köt. Bp., 1960, Sport Lap- és Könyvkiadó. Harmadik, átdolgozott kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval.
Das Lot is nicht erreichbar
1826486
15649
354
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Dr. Gelenczei Emil: A sakk-király magánélete. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1964, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés, két lap kijár.
Das Lot is nicht erreichbar
1826481
15650
354
0
800
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Flórián Tibor: Védekezés és ellentámadás. Sakkozók kiskönyvtára. Bp., 1965, Sport. Számos szövegközti ábrával illusztrálva. Kiadói papírkötés.
Das Lot is nicht erreichbar
1826557
15651
354
0
100
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Inna Veslá- Jirí Vesely: Sakksuli. Fordította Ozsvald Árpád. Illusztrálta Karel Franta. Bp.-Pozsony, 1984, Móra-Madách. Kiadói kartonált papírkötés. 1706160
15652
354
0
100
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Új magyar sakkfeladvány antológia. Szerk.: Bakcsi György. Bp.,1979, Sport. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. 1782744
15653
354
0
1000
Books: Sports, Chess, Alpinism
Kunstobjekte & Papier
1
Richárd Bálint: WRC Face To Face 2011. World Rally Championship. Bp., 2011. Kiadói kartonkötésben, papír védőborítóval. Rengeteg képpel. Szép állapotban.
Das Lot is nicht erreichbar
Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF
Navigieren zur nächsten Seite Auktionshaus
Adresse:
1061 Budapest, Andrássy Str. 16.
Anschrift:
1244, Budapest Pf. 979.
Telefon:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Öffnungszeiten:
Montag: 12-17
Dienstag bis Mittwoch: 10-17
Donnerstag: 10-19
Freitag: geschlossen
Wochenende: geschlossen
© 2011-2025 Darabanth Auktionshaus GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren. Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/bedingungen-faq
darabanth.com
H
Los im Warenkorb
Weiter einkaufen
 
Zur Kasse