Bücher: Gastronomie und Gärtnerei Zahl der Lose: 49
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
2023582
17080
354
Books: Gastronomy and Gardening
Podruzsik Béla: Legújabb szakácskönyv. A polgári konyha, házi cukrászat és a diétás főzés ismereteivel. III. kiadás. Bp., 1930, Otthon Nyomda. Kiadói egészvászon kötésben. Aranyozás kissé kopott, de egyébként jó állapotban 2002224
17081
354
4 db szakácskönyv: ivólevek házilag, A 100 legjobb vegetáriánus étel, Eleink ételei - válogatás régi szakácskönyvekből, Magyaros ízek olajsütőben 2022339
17082
354
Fekete István: Pepi-kert. Ajka, 1898, Fekete István irodalmi Társaság. Vászonkötésben, papír védőborítóval, jó állapotban. 2019041
17083
354
Kovács Teréz: Házi cukrászda. Nélkülözhetetlen kézikönyv a háztartásban. Számos ábrával és 300 vénynyel. Bp., 1989, Mehner. Kiadói papírkötés, reprint kiadás. 2019128
17084
354
Melius Péter: Herbárium. Az fáknak, füveknek nevekről, természetekről és hasznairól. Bevezető tanulmánnyal és magyarázó jegyzetekkel sajtó alá rendezte: Szabó Attila. Bukarest, 1979, Kriterion. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
2019192
17085
354
2019205
17086
354
Dr. Kárpáti Zoltán-Dr. Görgényi Lászlóné-Dr. Terpó András: Kertészeti növénytan. I-II. kötet. Bp., 1968, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói papír védőborítóban, az I. kötetben tintás aláhúzásokkal.
2017976
17087
354
Z. Tábori Piroska: A ma szakácskönyv. 2000 recept, diétás ételek, weekendfőzés, nyers ételek. A diétás étrendet összeállította: Dr. Vincze Jenő. Külön melléklet: Így főzünk ma! A háborús idők tanácsadója, sok takarékos recepttel. Bp.,1942,Dante, XXXIV+600 p. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, javított, sérült gerinccel és kötéssel, kissé foltos lapokkal, megviselt állapotban. 2021477
17088
354
Balázs Klára: Bogyós gyümölcsűek védelme. Bp.,1971, Mezőgazdasági. Kiadói egészvászon-kötés.
2021335
17089
354
1899974
17090
354
3800
1784001
17091
354
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
bis 2 000 000 HUF
100 000 HUF
bis 5 000 000 HUF
200 000 HUF
bis 10 000 000 HUF
500 000 HUF
ab 10 000 000 HUF
1 000 000 HUF