Divald Kornél: A magyar iparművészet története. Szent István Könyvek 75-76. Bp.,1929, Szent István-Társulat. Egészoldalas, és szövegközti fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval, sérült gerinccel, ceruzás aláhúzásokkal.