Weöres Sándor: A fogak tornáca. Első kiadás! Bp., 1947, Egyetemi Nyomda, 80 p. Kiadói illusztrált papírkötés, kissé kopott borítóval, a gerinc felső részén kis sérüléssel, javítással.