Hollóházi kulacs + Várda Drink kulacs, matricás, jelzettek, apró kopás... https://www.darabanth.com/de/353-Fernauktion/353.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Hollohazi-kulacs-plus-Varda-Drink-kulacs-matricas-jelzettek-apro-kopasokkal-az-egyik-dugoja-~II2012565
2012565
11167
353
Beschreibung: Hollóházi kulacs + Várda Drink kulacs, matricás, jelzettek, apró kopásokkal, az egyik dugója beszorult, különböző méretben
: turóczi_márk