Tétel

Katalognummer:

13155.
Beendet 353. Fernauktion
Landkarten

Rufpreis:

4 000 HUF

19

Beschreibung:

1873 Stieler iskolai átlásza. Kijavította Berghaus Ármin, magyar nyelvre fordította Gönczy Pál. 24 rézmetszetű térkép (a 28-ból)sérült egészvászon kötésben. Térképek kijárnak.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor