Kiss Terézia (1928- ): Alkonyul Zebegényben. Rézkarc, papír, jelzett, ... https://www.darabanth.com/de/353-Fernauktion/353.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Kiss-Terezia-1928-Alkonyul-Zebegenyben-Rezkarc-papir-jelzett-sorszamozott-91100-Uve~II2010574
2010574
10133
353
Beschreibung: Kiss Terézia (1928- ): Alkonyul Zebegényben. Rézkarc, papír, jelzett, sorszámozott 91/100. Üvegezett keretben. 26x28 cm
: turóczi_márk