Imre István (1918-1983): Ház tájban. Rézkarc, papír, jelzett, 48x60 cm... https://www.darabanth.com/de/353-Fernauktion/353.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Imre-Istvan-1918-1983-Haz-tajban-Rezkarc-papir-jelzett-48x60-cm-Uvegezett-keretben~II2010576
2010576
10101
353
Beschreibung: Imre István (1918-1983): Ház tájban. Rézkarc, papír, jelzett, 48x60 cm. Üvegezett keretben
: turóczi_márk