15082.
Beendet 353. Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
3 000 HUF
8,13 EUR, 9,38 USD
Dr. Bendefy-Benda László 2 munkája:Tizenöt év Dél-Afrikában.. Afrika meghódítása. Zolnay Lóránd rajzaival. Bp., 1934, Magyar Etiópiai Expedíció Országos Bizottsága. Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben