Münchhausen báró vidám kalandjai szárazon és vízen. Szerk.: Vágó Feren... https://www.darabanth.com/de/353-Fernauktion/353.0/Bucher/Bucher-Marchen~2000017/Munchhausen-baro-vidam-kalandjai-szarazon-es-vizen-Szerk-Vago-Ferenc-Bp-e-n-Athen~II2016137
2016137
17491
353
Books: Tales
Beschreibung: Münchhausen báró vidám kalandjai szárazon és vízen. Szerk.: Vágó Ferenc. Bp., é. n., Athenaeum. Kissé kopott, díszes félvászon kötésben.
: barta_péter