Tétel

Rufpreis:

3 600 HUF

Beschreibung:

Emlékkönyv a Bethlen Gábor által 1621 december 31. napján megkötött nikolsburgi béke háromszázados évfordulójára. Kiadja a Tiszai Ág. Hitv. Evang. Egyházkerület Eperjesi Kollégiumának Miskolczi Jogakadémiája. Sárospatak, 1922, Ref. Főiskolai Könyvnyomda. Kiadói aranyozott egészvázon-kötés, kissé foltos borítóval, intézményi és névbélyegzővel.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : hsz