Reményik Sándor: Romon virág. Összegyűjtött költemények. + Dsida Jenő:... https://www.darabanth.com/de/353-Fernauktion/353.0/Bucher/Bucher-Andere-kuriositaten~2000018/Remenyik-Sandor-Romon-virag-Osszegyujtott-koltemenyek-plus-Dsida-Jeno-Nagy-csutortokKi~II2010412
2010412
17651
353
Beschreibung: Reményik Sándor: Romon virág. Összegyűjtött költemények. + Dsida JenÅ‘: Nagy csütörtök/Kiss JenÅ‘: Kormos Üvegen/Szemlér Ferenc: Ember és táj. Kolozsvár, é.n., Erdélyi SzépmÃves Céh. Kiadói egészvászon kötésben, az egyik kötet gerince kopott, és a gerincek kissé foltosak.
: lászló_lili