Tétel

Rufpreis:

2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD

Beschreibung:

Báróczynak minden munkái. Szerk.: Kazinczy Ferenc. 8. köt. Pest, 1814, Trattner. Rövid Vozáry Gyula gimnáziumi tanár névbélyegzőjével, Alszeghy Zsolt irodalomtörténész névbejegyzésével, ex libris-ével. Kopott félvászon kötésben, kijáró előzék- és címlappal.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : turóczi_márk