Herendi szamócás áttört nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett (tanul... https://www.darabanth.com/de/352-Fernauktion/352.0/Porzellan-Keramik-Glass/Porzellan~500007/Herendi-szamocas-attort-nagy-bonbonier-kezzel-festett-jelzett-tanulo-apro-kopasnyomokka~II2002475
2002475
11135
352
28000
Beschreibung: Herendi szamócás áttört nagy bonbonier, kézzel festett, jelzett (tanuló), apró kopásnyomokkal, d: 19 cm, m: 17 cm
: lászló_lili