Jelzett art deco falikép, kézzel festett, részben mázas kerámia, kopás... https://www.darabanth.com/de/352-Fernauktion/352.0/Porzellan-Keramik-Glass/Keramiken~500006/Jelzett-art-deco-falikep-kezzel-festett-reszben-mazas-keramia-kopasnyomokkal-33C39713-cm~II1963847
1963847
11107
352
4800
Art-ceramics
Beschreibung: Jelzett art deco falikép, kézzel festett, részben mázas kerámia, kopásnyomokkal, 33×13 cm
: turóczi_márk