1895 Székely vasutak A Sepsiszentgyörgy-csikszeredai vasút építési sz... https://www.darabanth.com/de/352-Fernauktion/352.0/Kunst-Dokumente-andere-Sammelgebiete/Historische-Dokumenten-Handschriften~500018/1895-Szekely-vasutak-A-Sepsiszentgyorgy-csikszeredai-vasut-epitesi-szerzodeseTeljes-dokum~II2003912
2003912
11817
352
Historical documents, manuscripts
Beschreibung: 1895 Székely vasutak A Sepsiszentgyörgy-csikszeredai vasút építési szerződése..Teljes dokumentáció, munkák részletes leírása munkanemenként 20 + 22 +22 + 22 + 22 + 137 p. Egészvászon kötésben
: tánczos_gábor