Tétel

Katalognummer:

12527.
Beendet 352. Fernauktion
Drucksachen

Rufpreis:

1 000 HUF
2,71 EUR, 3,13 USD

Beschreibung:

1915-1985 Vegyes könyv és papírrégiség tétel. Közte: Szenti Tibor: Parasztvallomások. Gazdák emlékezése Vásárhelyről. Bp.,1985, Gondolat. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Fővárosi Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége Oktatóosztályának tíz esztendeje. 1925-1935. Szerk.: Dausz Gyula. Bp.,(1936), Fővárosi Alkalmazottak Nemzeti Szövetsége Oktatóosztálya, 38+2 p.+ 6 t. (fekete-fehér képtáblák.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötésben. 1915-1920 Az Ujság 6 száma, közte 3 db 1919-essel, benne érdekes korabeli hírekkel, szakadozottak, sérültek. 1946 Légrády Ottó (1878-1948) újságíró és kiadó aláírása egy Budapest Székesfővárosa II. ker. Elöljáróságának, magánügyben küldött levélen. 1947 Tolnamegyei Kis Újság Sport 1947. okt. 18., nov. 22., hajtásnyommal, az egyik szám szélein szakadással, 2x4 sztl. lev.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor