Szórády jelzéssel: Mezei virágcsendélet. Olaj, vászon (javított), kere... https://www.darabanth.com/de/352-Fernauktion/352.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Szorady-jelzessel-Mezei-viragcsendelet-Olaj-vaszon-javitott-keretben-62C39785-cm~II2005926
2005926
10190
352
Beschreibung: Szórády jelzéssel: Mezei virágcsendélet. Olaj, vászon (javított), keretben, 62×85 cm
: lászló_lili