Keiss Károly (1883-1953): Firenze 1913. Akvarell, papír, jelzett, üveg... https://www.darabanth.com/de/352-Fernauktion/352.0/Gemalde-und-Grafiken/Gemalde-und-Grafiken~500001/Keiss-Karoly-1883-1953-Firenze-1913-Akvarell-papir-jelzett-uvegezett-keretben-20C39714-cm~II2003705
2003705
10097
352
11000
Beschreibung: Keiss Károly (1883-1953): Firenze 1913. Akvarell, papír, jelzett, üvegezett keretben, 20×14 cm
: lászló_lili