17158.
Beendet 352. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 200 HUF
5,96 EUR, 6,88 USD
Flammarion Camille: Népszerű csillagászattan és az égboltozat egyetemes leírása I. kötet. Bp., 1888, Pallas. Második kiadás. Kiadói festett, aranyozott egészvászon kötés, festett lapélekkel, kissé kopott borítóval, szakadozott címlappal.