17169.
Beendet 352. Fernauktion
Bücher: Naturwissenschaft, Medizin
2 400 HUF
6,50 EUR, 7,50 USD
A Műveltség Könyvtára 2 kötete: Az élők világa. Szerk.: Entz Géza-Mágocsy-Dietz Sándor.; Az ember. Szerk.: Alexander Bernát-Lenhossék Mihály. Bp.,1905-1907,Athenaeum. Kiadói aranyozott, félbőr-kötésben, bronz plakettel, kopott borítóval és gerinccel, az egyik kötetből kijáró lapokkal.