Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk. Lukinich Imre. Bp.,(1926). Kir. Magyar... https://www.darabanth.com/de/352-Fernauktion/352.0/Bucher/Bucher-Geschichte~2000004/Mohacsi-emlekkonyv-1526-Szerk-Lukinich-Imre-Bp-1926-Kir-Magyar-Egyetemi-Nyomda-Kiadoi-a~II2002428
2002428
15726
352
Books: History
Rufpreis:
5 000 HUF 13,55 EUR , 15,63 USD
Beschreibung: Mohácsi emlékkönyv 1526. Szerk. Lukinich Imre. Bp.,(1926). Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói aranyozott egészbőr-kötés. Kis sérülés a gerincen
: tánczos_gábor