Tétel

Rufpreis:

1 800 HUF

9

Beschreibung:

Árpád-kori és Anjou-kori levelek. XI-XIV. század. Sajtó alá rendezte Makkai László és Mezey László. Nemzeti Könyvtár. Bp.,1960,Gondolat. Kiadói egészvászon-kötés, kissé foltos borítóval. Megjelent 3000 példányban.

Teilen:

Wer das Foto des Loses gemacht hat : tánczos_gábor